Jenny Best tworzy internetową bazę danych, aby pomóc rodzicom

1107

Mieszkająca na Brooklynie konsultantka public relations Jenny Best była zajęta swoim „naprawdę wielkim pomysłem”. Bo teraz chciała stworzyć „Wikipedię jedzenia dla niemowląt”, która może pomóc rodzicom we wprowadzaniu stałego pokarmu swoim dzieciom.

Źródło: solidstarts

Była balerina nowojorskiego baletu chce stworzyć zasób, z którego będzie można korzystać bezpłatnie. Dlatego nie interesuje ją tworzenie powiązanego biznesu aplikacji i stron internetowych. Te mogą pobierać opłaty od użytkowników, aby uzyskać zdrowe przepisy na jedzenie dla dzieci. Użytkownicy w 180 krajach pobrali aplikację Jenny Best. Teraz używa Instagrama, aby dotrzeć do szerokiej liczby mam i tatusiów na całym świecie. Dzieli się swoją podróżą karmiąc i odstawiając od piersi swoją trójkę dzieci.

Źródło: solidstarts

Jenny Best powiedziała: „Na początku byłam zdruzgotana [przez zły czas]. Jak uruchomić firmę w pandemii? Ale nasze zaangażowanie było szalenie wysokie, ponieważ wszyscy byli w domu na swoich telefonach”. Powiedziała również: „Nigdy nie lekceważ mamy, w pandemii, z telefonem”.

Źródło: foodiekid

Solid Starts to nie jedyne konto na Instagramie parentingowym śledzone przez pierwszorazowe mamy.  Bridey Wood z Melbourne w Australii również ma Instagram, który wspiera mamy. Pani Wood powiedziała: „[Bycie nową mamą] to czas, kiedy jesteś przytłoczony i nie wiesz, z kim rozmawiać. Chciałam, aby ktoś karmił mnie informacjami w formacie, który był łatwy.”