Potrójna dzierżawa netto, czasami znana jako dzierżawa NNN, jest rodzajem inwestycji, w której najemcy zgadzają się pokryć koszty bieżące umowy najmu, takie jak utrzymanie, ubezpieczenie budynku i podatki od nieruchomości. Chociaż jest to jedna z najlepszych inwestycji, jest kilka rzeczy, które należy wiedzieć przed inwestycją.

 

Źródło: investopedia

Określ swój preferowany zwrot z inwestycji

Inwestycje w dzierżawę typu “triple net lease” mogą przynosić różne zyski w zależności od najemcy, lokalizacji, okresu pozostającego do końca umowy, obowiązków właściciela, roku budowy i wielu innych czynników. Dwie inwestycje nie będą takie same w tym samym kontekście. Tak więc, spróbuj określić plan zwrotu z inwestycji, abyś miał pojęcie o biznesie. Jeśli szukasz stopy kapitalizacji 5,5%, nie zadowalaj się 5% pułapem. Będzie wiele rodzajów opcji do wyboru. 

Źródło: inc

Znajdź doradcę ds. leasingu triple net

Gdy będziesz miał już ogólne pojęcie o inwestycji, musisz porozmawiać z profesjonalnym agentem NNN, aby uzyskać dalsze informacje na temat biznesu. Doradca ds. potrójnej dzierżawy netto to broker lub pośrednik nieruchomości komercyjnych, który ma doświadczenie w świecie inwestowania NNN. Więc, będzie on najlepszą osobą, aby zapewnić pomysły inwestycyjne dla inwestorów. Już sama rozmowa z profesjonalistą będzie w stanie dostarczyć Ci wystarczającej wiedzy, aby rozpocząć inwestowanie.

Źródło: bssnews

Ustaw najemcę i kryteria

Nie wszyscy najemcy lub potrójne dzierżawy netto są tworzone jednakowo. Niektóre NNN oferują atrakcyjne stopy kapitalizacji. Każdy najemca ma inne oceny. Konieczne jest więc poznanie szczegółów dotyczących najemców. Ponieważ będą oni tutaj przez długi czas, konieczne jest poznanie szczegółów.