Dlaczego powinniśmy rozważyć powrót do biura?

1062

Pandemia Covid-19 drastycznie zmieniła sposób pracy i życia. Ludzie przyzwyczaili się do pracy w domu. Ale dla rozwoju zawodowego i utrzymania kultury biurowej, możemy być zmuszeni do powrotu do miejsca pracy.

Źródło: thebalancesmb.com

To prawda, że niektóre prace mogą być wykonywane z domu. Ale niektóre profesjonalne zawody wymagają profesjonalnego miejsca pracy. Wielu z nas nie ma odpowiednich warunków do pracy w domu. Profesjonalne prace wymagają ciągłego połączenia z internetem i innymi źródłami, aby uzyskać najlepszą wydajność. Czasami potrzebujemy wsparcia naszych menedżerów i kolegów. Praca w domu może nie zapewnić wszystkich urządzeń i profesjonalnego wsparcia, którego niektórzy z nas potrzebują.

Źródło: mcneeslanduse.com

Pracując zdalnie, napotykamy na pewne problemy. Jednak dopóki nie możemy przenieść się do fizycznego biura, musimy zachować pewne normy. Wzajemne zaufanie i dobre zrozumienie są bardzo ważne dla środowiska pracy zdalnej. Obecnie firmy mogą wykorzystywać różne programy, takie jak Zoom, Skype i różne technologie, takie jak kamera internetowa, aby monitorować postępy w pracy zdalnej. Firmy mogą używać różnych platform internetowych do oceny pracowników zdalnych.

Źródło: inc.com

Praca w domu może pozwolić Ci pozostać blisko członków rodziny. Jednak tworzy to dystans wśród pracowników. Aby pozostać w kontakcie, możesz uczestniczyć w spotkaniu zbliżeniowym z kolegami z biura, gdzie możesz dzielić się postępami w pracy i wiedzieć o różnych innych projektach, które pracują. Możesz korzystać z platform internetowych, aby rozmawiać z kolegami. Podczas przerwy na kawę możesz skonsultować się z menedżerami na temat swoich przemyśleń lub porozmawiać z kolegami, aby poznać ich opinie.