Kilka portali z pracą zdalną, które warto odwiedzić

646

Praca zdalna to wspaniały sposób na życie zawodowe. Aby znaleźć pracę zdalną lub telepracę w każdej branży, należy skorzystać z pomocy portali z ofertami pracy na odległość i wyszukiwarek ofert pracy. Takie portale pomogą Ci znaleźć pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin.

Jedne z najlepszych stron z ofertami pracy zdalnej to:

Źródło: wanderlustmovement.com

Talent.Hubstaff.com

Jest to świetna strona do wyszukiwania pracy zdalnej. Najwięcej ofert pracy dotyczy pracy na odległość w pełnym wymiarze godzin. Możesz również szukać stanowisk w oparciu o pakiety wynagrodzeń, takie jak pensja i inne świadczenia.

WeWorkRemotely.com

Jest to jedna z największych i najdłużej działających stron z ofertami pracy zdalnej. Platforma ta oferuje głównie oferty pracy dla programistów internetowych i osób zajmujących się kodowaniem.

Źródło: oberlo.com

Remote.co

Ta strona z ofertami pracy zdalnej obejmuje wiele różnych dziedzin. Można tu znaleźć ogromną liczbę ofert pracy zdalnej, w tym oferty pracy dla programistów.

WorkingNomads.co

Jeśli chcesz prowadzić życie wirtualnego pracownika, musisz zajrzeć na tę stronę. Posiada ona świetny system kategorii lub tagów, który może pomóc Ci w filtrowaniu wyników wyszukiwania pracy.

Źródło: himalayas.com

Remotive.io

Ta strona dostarczy Ci aktualną listę ofert pracy zdalnej. Układ tej strony jest bardzo nowoczesny i przyjazny dla użytkownika. Znajdziesz tu różne kategorie pracy zdalnej, takie jak rozwój oprogramowania, obsługa klienta, projektowanie i marketing.